lek. Natalia Poręba

Specjalista okulistyki. Studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie ukończyła w 2014 roku. Staż podyplomowy odbywała w Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego w Krakowie. Szkolenie specjalizacyjne z okulistyki zrealizowała w Klinice Okulistyki i Onkologii Okulistycznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz w Oddziale Okulistyki Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego w Krakowie.
Państwowy Egzamin Specjalizacyjny zdałam w 2020 roku.
Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych, szkoleniach, zjazdach oraz śledząc najnowsze doniesienia w publikacjach i czasopismach medycznych.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego (PTO).
Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń przedniego i tylnego odcinka gałki ocznej, w tym jaskry, zaćmy, chorób siatkówki m.in. zwyrodnienia plamki żółtej, retinopatii cukrzycowej, zatorów i zakrzepów siatkówki, stanów zapalnych i schorzeń alergicznych w obrębie gałki ocznej i aparatu ochronnego oka, zespołu suchego oka, chorób powiek i dróg łzowych oraz korekcją wad wzroku.

czerwiec 22, 2021